.

.

New
3D Renkli Su Geçirmez Vücut Sanatı Kollu DIY Çıkartmalar Glitter Geçici dövme Sahte Dövmeler Tatuagem Için Çiçek Gül

3D Renkli Su Geçirmez Vücut Sanatı Kollu DIY Çıkartmalar Glitter Geçici dövme Sahte Dövmeler Tatuagem Için Çiçek Gül

₺ 0.78
₺ 1.12

Sayı
Stokta

                        3 D Renkli Su Geçirmez Vücut Sanatı Kollu DIY Çıkartmalar Glitter Geçici dövme Sahte Dövmeler Tatuagem Için Çiçek Gülkullanım : Temporary dövmeler vücut kozmetik ve sanat için;su geçirmez ve bunu 7-10 gün muhafaza edilebilir. SSS : nasıl kullanılır?1. seçim dövme kesip.2. Remove temizle, koruyucu üst levha.3. Basın dövme sıkıca temiz üzerine, kuru cilt tasarım ile yüz aşağı.4. Wet iyice dövme ıslak sünger veya bez kullanarak.5. 30 saniye sonra kağıt desteğini soyulabilir. kurulayın.6. sabun ve su ile yıkayarak Dövmeler kaldırılabilir.dövmeler kaldırmak için daha kolay, vücut yağ bir damla kullanabilirsiniz.teslim süresi Not : senin Onay Zaman geliyor, eğer hala mal almak değil, lütfen bize ulaşın, biz önceden teslim tarihini uzatmak olacaktır.
çünkü bu çokuluslu ticaret, ulaşım rahatsızlık neden bizim kontrolümüz dışında olduğunu, biz herhangi bir kayıp ayı değil olacak sağlamak.
eğer 60 gün sonra hala mal almazsanız, lütfen bize ulaşın, Biz bu sorunu çözecektir.
hiçbir Anlaşmazlık lütfen : uygulamayın lütfen anlaşmazlık 60 gün içinde, iyi iş ilişkisi devam edelim. anlayışınız için teşekkürler.
parcle alınan zaman, eğer herhangi bir endişeniz varsa, bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz. biz yardımcı olmak için yapabileceğiniz ne yapmak istiyorum size dışarı.bizi BıRAKMAYıN LÜTFEN 1, 2, veya 3-star Detaylı Satıcı Derecelendirmeçünkü onlar demek " sen memnun, eşit negatif geribildirim. herhangi bir konuda memnun değilseniz, çözüm için bizimle irtibata geçiniz. ödemeler : biz emanet, Alipay, Batı Birliği, TT ve böylece. ödeme sipariş 3 gün içinde yapılmalıdır.

Veri sayfası

tip:
Temporary Tattoo
Model Numarası:
Flower Butterfly Rose
Marka Adı:
YAKA
boyut:
90*190MM
Taze

En Çok Satanlar